ای کاش فرزندان بیشتری داشتم تا تقدیم انقلاب کنمبه گزارش ایرنا، مادر سه شهید دفاع مقدس داوود، رسول و علیرضا خالق پور روز چهارشنبه در مراسم تجلیل از مادران شهدای ورزشکار شهرستان ابهر، افزود: عزیزانم دشمن زمانی با کمک بسیاری از کشورها به ایران حمله کرد که انقلاب اسلامی ما 2 ساله و بسیاری از ثروت های کشور توسط طاغوت به تاراج رفته بود و در آن زمان مردم ما با سلاح « الله کبر» و «لا اله الا الله» که در قلبشان جاری بود در این نبرد پیروز شدند.
وی اظهار کرد: خدا را شاکرم که در 8 سال دفاع مقدس سفره ای پهن نکردم که همه اعضای خانواده در آن حضور داشته باشند و همیشه حداقل یکی از اعضای خانواده در صحنه های ایثارگری و نبرد حاضر بود و پیش قراول فرزندانم در این راه بزرگ پدرشان بود.
مادر شهید با بیان اینکه اگر این ایثارگری ها و جان فشانی ها نبود ایران، ویران می شد، ابراز کرد: در آن زمان جوانان ما با دست خالی در برابر سلاح های دشمنان سینه سپر کردند تا همه شاهد پیروزی خون بر شمشیر باشند و آنها الگو و پیش قراولان مدافعان حرم بودند تا امروز ببینیم که چگونه شهید محسن حججی با شهادت خود دنیا را تکان داد.
وی تاکید کرد: جوانان ما برنامه ریزی و نقشه های دشمنان را نقش برآب کردند تا شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی در کشور زنده بماند و شجاعت و دلیری آنها تمام دنیا را متحیر کرد.
مادرشهیدان خالقی پور یادآور شد: متاسفانه امروزه برخی از آزادی بی بندوباری را برداشت کرده اند که هرچه می خواهند بگویند و انجام دهند در حالی که منظور از آن آزادی اسلامی است.
وی در وصف مدافعان حرم بیان کرد: امروز اگر مدافعان حرم نبودند داعشیان در اتاق های فرزندان ما رخنه کرده بودند و حرمت خون پاک این شهیدان از خداوند نابودی داعشیان را طلب می کنم.
وی از مادران شهدا خواست برای معرفی جوانان شهید خود به نسل آینده نسبت به نوشتن خاطرات آنها اقدام کنند و یا در لالایی های خود رشادت های شهدا را توصیف کنند.
به گزارش ایرنا، مراسم تجلیل از مادران شهدای ورزشکار شهرستان ابهر که به هم باشگاه رزمی، فرهنگی و ورزشی میثاق 17شهریور و کانون بسیج ورزشکاران ابهر در جوار مزار شهدای گمنام پارک پردیس ابهر برگزار شد با حضور مردم، مسئولان استانی و شهرستان و نیز شاعر شاخص کشور استاد کلامی همراه بود.
7324/6085
خبرنگار: اکرم بیات ** انتشار دهنده: رویا رفیعیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید