کانون پرورش فکری با 100عنوان کتاب در نمایشگاه فرانکفورت شرکت می کندبه گزارش روز چهارشنبه ایرنا از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، در این نمایشگاه کتاب‌های برتر کانون و کتاب‌های تازه تولید شده در معرض دید بازدید کنندگان قرار می‌گیرد که این کتاب‌ها شامل کتاب‌های تصویری، مجموعه شاهنامه و مجموعه نیاکان ما است.
همچنین بخش کتاب امور بین‌الملل کانون پرورش فکری نیز اقدام به طراحی کاتالوگی به زبان انگلیسی از کتاب‌های تازه خود برای معرفی هر چه بهتر کتاب‌ها به ناشران خارجی کرده که قرار است در این نمایشگاه عرضه شود.
20 قرار کاری با ناشران کشورهای مختلف از جمله فرانسه، انگلیس، چین، ترکیه، ایتالیا، استرالیا و بلژیک تنظیم شده است که در این قرارها، کتاب‌های کانون به ناشران برای فروش کپی‌رایت معرفی و کتاب‌های آن‌ها به منظور چاپ در کانون انتخاب می‌شود.
نمایشگاه مزبور هر ساله با شمار زیادی از بازدید کنندگان و با موضوع‌هایی همچون کتاب‌های کودکان و نوجوانان و مجموعه‌ای از بهترین‌های چاپ و نشر بر پا می‌شود و مهمان ویژه نمایشگاه کتاب فرانکفورت امسال کشور فرانسه است.
نمایشگاه کتاب فرانکفورت به عنوان یکی از معتبرترین و پرسابقه‌ترین نمایشگاه‌های بین‌المللی کتاب در دنیا همواره بستر معتبری برای معاملات بازرگانی و تبادل تجربیات و دستاوردهای حوزه صنعت نشر در دنیا بوده است.
این نمایشگاه در روزهای 19 تا 23 مهرماه 1396 (11 تا 15 اکتبر 2017) در کشور آلمان برگزار می‌شود.
فراهنگ**1883**1823 دریافت: مریم جلوداران**انتشار: طاهره نبی اللهیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید